Програма 2021

Предварителна програма

STREAM DANCE ACADEMY – SUMMER DANCE INTENSIVE 2021

25 август, сряда

14:00-16:00 – настаняване в ДОЛ Радуга, СОК КАМЧИЯ

18:00-18:30 – среща на всички участници и преподаватели

18:30-19:30 – вечеря

19:30-22:00 – свободно време

26.08-27.08 (четвъртък-петък)

08:00 – 08:15 – закуска

08:30-10:45 – Класически балет, педагог: Силвия Томова

11:00-12:15 – Неокласика, педагог: Ангелина Гаврилова

12:15 – 13:00 – обяд

13:00-14:00 – Неокласика, педагог: Ангелина Гаврилова

14:15-16:30 – Съвременен танц, педагог: Филип Миланов

16:45-19:00 – Характерен танц, педагог: Антоанета Алексиева

19:00 – 20:00 – вечеря

20:00 – 22:00 – свободно време

28.08 (събота)

08:00 – 08:15 – закуска

08:30-11:45 – Класически балет, педагог: Силвия Томова

12:00 – 12:30- обяд

12:30:15:45 – Неокласика, педагог: Ангелина Гаврилова

16:00-19:15 – Съвременен танц, педагог: Филип Миланов

19:00 – 20:00 – вечеря

20:00 – 22:00 – свободно време

29.08 (неделя)

08:00 – 08:15 – закуска

08:30-11:30 – Класически балет, педагог: Силвия Томова

12:00 – 12:30 – обяд

12:30-15:45 – Неокласика, педагог: Ангелина Гаврилова

16:00-19:15 – Характерен танц, педагог: Антоанета Алексиева

19:00 – 20:00 – вечеря

20:00 – 22:00 – свободно време

30.08 (понеделник)

08:00 – 08:15 – закуска

08:30-11:45 – Класически балет, педагог: Силвия Томова

12:00 – 12:30 – обяд

12:30-15:45 – Съвременен танц, педагог: Филип Миланов

16:00-19:15 – Характерен танц, педагог: Антоанета Алексиева

19:00 – 20:00 – вечеря

20:00 – 22:00 – свободно време

31.08 (вторник)

08:00 – 08:15 – закуска

08:30-11:45 – Неокласика, педагог: Ангелина Гаврилова

12:00 – 12:30 – обяд

12:30 – 15:45 – Съвременен танц, педагог: Филип Миланов

16:00-1915: – Характерен танц, педагог: Антоанета Алексиева

19:00 – 20:00 – вечеря

20:00 – 22:00 – свободно време

01.09-02.09 (сряда-четвъртък)

08:00 – 08:15 – закуска

08:30-10:45 – Класически балет, педагог: Силвия Томова

11:00-12:15 – Неокласика, педагог: Ангелина Гаврилова

12:15 – 13:00 – обяд

13:00-14:00 – Неокласика, педагог: Ангелина Гаврилова

14:15-16:30 – Съвременен танц, педагог: Филип Миланов

16:45-19:00 – Характерен танц, педагог: Антоанета Алексиева

19:00 – 20:00 – вечеря

20:00 – 22:00 – свободно време

03.09 (петък) – актуализация

08:00 – 08:15 – закуска

08:20-09:00 – Клас, педагог: Силвия Томова

09:15 – 10:15 – Класически балет, педагог: Силвия Томова

10:30 – 11:30 – Неокласика, педагог: Ангелина Гаврилова

11:45 – 12:45 – Съвременен танц, педагог: Филип Миланов

12:45 – 13:30 – обяд

13:30 -14:30 – Характерен танц, педагог: Антоанета Алексиева

15:30 – 18:00 – ПРОГОН на сцена, ДОЛ Радуга

18:00 – 18:45 – вечеря и подготовка

18:45 – среща на рецепция ДОЛ Радуга

19:00 – 20:15 – участие в тържествен концерт, амфитеатър

Свободно време

 

04.09 (събота)

Класически екзерсис

ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ

ФИНАЛЕН КОНЦЕРТ

ГАЛА ВЕЧЕРЯ – участници, педагози и родители

!NB Графикът за деня на финалния концерт ще бъде допълнително уточнен по часове.

5 септември, неделя

8:00-8:30 – закуска

9:00-10:30 – плаж

11:00 – освобождаване на стаите и отпътуване

 

* Програмата подлежи на промяна