Програма 2020

ЛЯТНА ТАНЦОВА АКАДЕМИЯ

STREAM DANCE ACADEMY – SUMMER DANCE INTENSIVE 2020

9 август, неделя

14:00-16:00 – настаняване в ДОЛ Радуга, СОК КАМЧИЯ

18:00-18:30 – среща на всички участници и преподаватели

18:30-19:30 – вечеря

19:30-22:00 – свободно време

 

10 август – 13 август (понеделник-четвъртък)

08:00-08:30 – закуска

8:30-10:45 – класически балет – Силвия Томова

11:00-13:15 – неокласика – Ангелина Гаврилова

13:15-14:00 – обяд

14:00-16:15 – съвременен танц – Валери Миленков и Филип Миланов

16:30-18:45 – характерен танц – Антоанета Алексиева

19:00-20:00 – вечеря

20:00-22:00 – свободно време

 

14 август, петък

08:00-08:30 – закуска

8:30-11:15 – класически балет – Силвия Томова

11:30-12:45  – неокласика – Ангелина Гаврилова

12:45-13:30 – обяд

13:30-15:00 – неокласика – Ангелина Гаврилова

15:15-18:00 ­– съвременен танц – Валери Миленков и Филип Миланов

18:30-19:30 – вечеря

19:30-22:00 – свободно време

 

15 август, събота

8:00-8:30 – закуска

8:30-11:15 – класически балет – Силвия Томова

11:30-12:45  – неокласика – Ангелина Гаврилова

12:45-13:30 – обяд

13:30-15:00 – неокласика – Ангелина Гаврилова

15:15-18:00 ­– характерни танци – Антоанета Алексиева

18:30-19:30 – вечеря

19:30-22:00 – свободно време

 

16 август, неделя

8:00-8:30 – закуска

8:30-11:15 – класически балет – Силвия Томова

11:30-12:45  – съвременен танц – Валери Миленков и Филип Миланов

12:45-13:30 – обяд

13:30-15:00 – съвременен танц – Валери Миленков и Филип Миланов

15:15-18:00 ­– характерни танци – Антоанета Алексиева

18:30-19:30 – вечеря

19:30-22:00 – свободно време

 

17 август, понеделник

8:00-8:30 – закуска

8:30-11:15 – неокласика – Ангелина Гаврилова

11:30-12:45  – съвременен танц – Валери Миленков и Филип Миланов

12:45-13:30 – обяд

13:30-15:00 – съвременен танц – Валери Миленков и Филип Миланов

15:15-18:00 ­– характерни танци – Антоанета Алексиева

18:30-19:30 – вечеря

19:30-22:00 – свободно време

18 август, вторник

08:00-08:30 – закуска

8:30-10:45 – класически балет – Силвия Томова

11:00-13:15 – неокласика – Ангелина Гаврилова

13:15-14:00 – обяд

14:00-16:15 – съвременен танц – Валери Миленков и Филип Миланов

16:30-18:45 – характерен танц – Антоанета Алексиева

19:00-20:00 – вечеря

20:00-22:00 – свободно време

19 август, сряда

07:45-08:15 – закуска

08:15-08:45 – класически екзерсис – Силвия Томова

08:45-09:00 – неокласика – Ангелина Гаврилова

09:00-09:15 – съвременен танц – Валери Миленков и Филип Миланов

09:15-09:30 – характерен танц – Антоанета Алексиева

09:30-12:00 – Прогон в зала

12:00 – 13:00 – обяд

13:00-16:00 – Техническа репетиция и прогон

16:00 – 19:30 – репетиции по назначения

  • Класически танц
  • Неокласика
  • Характерен танц
  • Съвременен танц

До 20:00 – вечеря

19:00-22:30 – свободно време

20 август, четвъртък

11:00-12:00 – класически екзерсис – Силвия Томова

12:00-13:00 –  обяд

13:00-16:00 – Генерална репетиция

16:00-18:00 – Подготовка за концерт

18:00 – Фотосесия – сцена ККЗ Радуга

19:30 – ФИНАЛЕН КОНЦЕРТ

21:30 – ГАЛА ВЕЧЕРЯ с участници, преподаватели, родители и приятели (с предварително заплащане на куверт за всеки участник/придружител)

21 август, петък

8:00-8:30 – закуска

9:00-10:30 – плаж

11:00 – освобождаване на стаите и отпътуване

 

* Програмата подлежи на промяна